Kalendarz zajęć (Zdrofit Gdańsk - Alchemia)

 

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 24-02 do 01-03-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:15    
55 min

ROWERY INTRO

Tomasz Sz.

 
55 min

ROWERY S

Tomasz Sz.

   
08:00
25 min

Gym Class - Obwód

TRENER ZDROFIT

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Sylwester K.

25 min

Gym Class - Tabata

TRENER ZDROFIT

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Marcin Zc.

25 min

Gym Class - Core

TRENER ZDROFIT

   
09:00  
25 min

Gym Class - Pośladki

TRENER ZDROFIT

 
25 min

Gym Class - Stretch

TRENER ZDROFIT

     
09:30          
55 min

SHAPE

Beata F.

 
10:00          
55 min

ROWERY S

Paulina S.

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Marcin Zc.

10:30          
55 min

ZUMBA

Beata F.

 
11:00            
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

11:30          
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata F.

 
12:00          
25 min

Gym Class - Obwód

TRENER ZDROFIT

25 min

Gym Class - Brzuch

TRENER ZDROFIT

15:00
25 min

Gym Class - Tabata

TRENER ZDROFIT

25 min

Gym Class - Obwód

TRENER ZDROFIT

25 min

Gym Class - Brzuch

TRENER ZDROFIT

25 min

Gym Class - Cross

TRENER ZDROFIT

25 min

Gym Class - Pośladki

TRENER ZDROFIT

   
16:15
55 min

ROWERY S

Sylwester K.

55 min

ROWERY S

Piotr M.

ZASTĘPSTWO

55 min

POWER BAR

Sebastian R.

55 min

PŁASKI BRZUCH

Milena D.

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Sylwester K.

   
55 min

SHAPE

Dominika Sz.

55 min

SHAPE

Milena D.

 
55 min

ROWERY S

Piotr M.

ZASTĘPSTWO

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

 
55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Sylwester K.

   
16:30    
55 min

TRENING OBWODOWY

Adrian B.

       
17:15
55 min

ABT

Dominika Sz.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Milena D.

25 min

30' BRZUCH

Sebastian R.

55 min

PUPOMANIA

Milena D.

55 min

TABATA TRAINING

Marcin Zc.

   
17:30
55 min

ROWERY INTRO

Sylwester K.

   
55 min

ROWERY INTRO

Agata S.

55 min

ROWERY INTRO

Sylwester K.

   
18:00    
55 min

AEROBOKS

Natalia Ś.

   
25 min

Gym Class - Tabata

TRENER ZDROFIT

25 min

Gym Class - Obwód

TRENER ZDROFIT

55 min

ROWERY S

Sebastian R.

   
18:15
55 min

TABATA TRAINING

Hanna R.

55 min

INTERWAŁ

Natalia Ś.

 
55 min

SHAPE

Hanna R.

     
   
55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Natalia Ś.

18:30
55 min

ROWERY S

Agata S.

55 min

ROWERY INTRO

Piotr M.

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Tomasz L.

 
55 min

CROSS TRAINING

Jakub L.

   
55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Marcin Zc.

55 min

TABATA TRAINING

Marcin Zc.

   
19:00    
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata F.

       
19:15
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

55 min

STRETCHING

Natalia Ś.

 
55 min

MOBILITY

Natalia Ś.

     
19:30
55 min

ROWERY S

Agata S.

 
55 min

CROSS TRAINING

Jakub L.

       
20:00
55 min

CROSS TRAINING

Adrian B.

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Adrian B.

55 min

ZUMBA

Beata F.

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Jakub L.

     
20:15
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Hanna R.

   
55 min

JOGA

Helena Sz.

     
21:00  
25 min

30' MOBILITY

Adrian B.

         
← →